«Стильний папір. Дерево життя»

Дата: 05.04.2024 10:53
Кількість переглядів: 23

З 25 лютого по 15 березня 2024 року у місті Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір. Дерево життя». Фестиваль-конкурс був проведений у дистанційному форматі з метою виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби, популяризації паперопластики та моделювання з паперу.

У конкурсі взяли участь 513 творчих робіт у номінаціях «Сценічний костюм» та «Карнавальний костюм» від 19 областей України. Учні нашого закладу взяли участь.

Вітаємо переможців конкурсу: Саніна Марія – ІІ місце, за сценічний костюм «Дерево моєї віри, надії, любові» (керівник - Зимоніна Ольга Маратівна), Рєпіна Богдана – ІІІ місце, за сценічний костюм «Лісова квітка» (керівник - Півень Ольга Михайлівна).