Досягнення

«Стильний папір. Дерево життя»

З 25 лютого по 15 березня 2024 року у місті Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір. Дерево життя». Фестиваль-конкурс був проведений у дистанційному форматі з метою виховання у дітей творчої ініціативи та естетичного смаку, вміння продемонструвати власноруч виготовлені вироби, популяризації паперопластики та моделювання з паперу.

10:58 05.04.2024

Вітаємо з перемогою!

Будь-яке змагання - це випробування, в якому славу отримає справжній боєць. Таким бійцем виявилася Масліченко Поліна - учениця 3-а класу нашого закладу. 29 березня, не дивлячись на воєнний стан нашої країни, вона взяла участь у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «KYIV OPEN CUP» в Києві, де посіла ІІІ місце. Вітаємо з перемогою та бажаємо ще тисячі таких нагород і успішних змагань.

09:43 02.04.2024

Цікава фізкультура!

15 березня 2024 року  учні нашого ліцею долучились до четвертого уроку в Національному проєкті "Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження" Дякуємо  всім організаторам проєкту за нові відзнаки!

20:17 20.03.2024

Спорт заради розвитку

8 березня 2024 року учні нашого ліцею долучились до третього уроку в Національному проєкті "Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження»

18:43 13.03.2024

Учні 4-А класу взяли участь у нових конкурсах та олімпіадах

Учні 4-А класу взяли участь у нових конкурсах та олімпіадах. Це є дієвим шляхом виявлення і реалізації можливостей юних обдарувань. Участь у конкурсах та олімпіадах "виховує" обдарованих, талановитих дітей, проводить їхню підготовку до професійної реалізації в самостійному житті.

18:29 13.03.2024

"ОТ ДЕ, ЛЮДЕ, НАША СЛАВА, СЛАВА УКРАЇНИ!"

Учень нашого закладу Мартинов Єгор взяв участь у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі "ОТ ДЕ, ЛЮДЕ, НАША СЛАВА, СЛАВА УКРАЇНИ!" під керівництвом вчителя Токар М. М. Метою конкурсу було написання роботи про відому особу свого села чи міста, який був нащадком Шевченка. Єгор обрав для своєї дослідницької роботи життєвий шлях нашого односельця - поета Сергія Череяєва. Пишаємося нашими учнями та бажаємо подальших звершень та перемог!

16:41 10.03.2024

«Нектар життя»

З 14 по 21 лютого 2024 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся І обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою «Нектар життя».

16:27 06.03.2024

«Мій біль – Афганістан»

Вітаємо учня 7-Б класу Малєєва Романа, учасника обласної онлайн-виставки дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан». Бажаємо подальших звершень!

16:23 06.03.2024